Notebooky

 Saelic – Lenovo – Alienware – MSI  

Notebooky již dávno nejsou určeny jen pro kancelářskou práci na cestách. Výkonné herní stroje nabízejí nejmodernější grafické karty, extrémně rychlé procesory a dostatek operační paměti. K dalším lákadlům patří atraktivní design, špičkové rozlišení obrazovky nebo podsvícená klávesnice. Výrobci běžně spolupracují se specialisty na reprodukci zvuku a osazují své stroje velmi kvalitními reproduktory. . .

LenovoLogo-POS-Red lenovo-y70-70-stred Lenovo Y se vyznačuje použitím výkonných grafických karet a procesorů , které zvyšují komfort a plynulost hry. Nabízí vysoce kvalitní obrazovky IPS Full HD , podsvícenou klávesnici, značkový audio systém a nepřehlédnutelný design . . .
alienware-logo alienware-15-n00aw555_132602 Alienware je jednou z nejznámějších značek ve světě herních počítačů. V současnosti ji vlastní společnost Dell, která patří mezi největší výrobce počítačového hardwaru na světě. Řada Alienware je známá především díky vysoce výkonným počítačům určeným pro nejnáročnější hráče.
msi-gaming-logo msi-gp70-2qe-638xpl_132184 MSI je jedním z největších a nejznámějších světových výrobců počítačového  vybavení. V herní oblasti nabízí řešení pro méně zkušené uživatele, ale i pro skutečné profesionály. Herní notebooky MSI staví především na využití nejmodernějších a nejefektivnějších komponent, díky nimž hratelnost stoupne na zcela novou úroveň.
saelic-logo saelic-sleet-n150rf1_135008 SAELIC jsou výkonné notebooky, umožnující velkou variabilitu konfigurací. Obsahují velmi silné komponenty, které umožňují pohodlné  hraní nejnovějších a nejnáročnějších titulů.  Jsou vybaveny  procesory Intel Core i7, i5 a grafickými čipy nVidia GeForce GTX. Nabídka zahrnuje vysoce kvalitní  IPS displej, obraz v kvalitě Full HD  – 15,6 palce a 17,3 palců. Bohatou sadu konektorů, moderní audio systém a podsvícená klávesnice pro větší pohodlí. – nadstandartní tříletá záruka

Jen u nás najdete širokou možnost osobní konfigurace a volby parametrů. Jde například o změnu RAM, kombinace disků, výběr operačního systému a atraktivní balíček služeb zdarma ke každému zakoupenému počítači.