Služby

Při koupi počítače v Gameware.cz  nekupujete  jen samotné zařízení.  U jakéhokoliv počítače dostanete speciální balíček dalších služeb. Díky těmto balíčkům, je zařízení okamžitě připraveno k hraní.

evga

 

Připravili jsme pro vás dva balíčky. . .

Balíček bezplatných volitelných služeb v ceně každého notebooku . . .

Balíček placených služeb . . . 

 

Balíček služeb v ceně každého počítače :

Zahrnuje kontrolu notebooku nebo PC All-in-One na přítomnost vadných pixelů, dále instalaci Vámi vybraných online her (nejoblíbenější online tituly), vyčistění operačního systému (Windows  8.1 nebo Windows 10 a 10 Pro) od nepotřebných aplikací výrobce (bloatware), aktualizace ovladačů, kontrola kvality produktu…

 

Podrobný popis služeb :

 Kontrola kvality – před odesláním jakékoliv počítače, zkontrolujeme pečlivě mechanické poškození  a výrobní vady. Pokud je zjištěna závada, vyměníme zařízení na naše náklady. Kontrolujeme kvalitu  u  konfigurací na zakázku,  jako je RAM, pevné disky, procesory a grafické karty, tak, aby byly připraveny podle Vašeho očekávání.  Chceme, abyste byli spokojeni se svým nákupem.

  • zdarma s novým zařízením

afterburner

Instalace vybraných programů –  pro herní notebooky je požadován vysoký výkon. Zajímá Vás ihned po vybalení, jak je na tom Vaše nové zařízení?  Aby bylo možné okamžitě otestovat výkon zakoupeného notebooku, nabízíme instalaci programů, které zobrazují a testují výkon procesoru, grafické karty a pevného disku včetně SSD. Volba služby nic nestojí a je k dispozici pouze pro počítače s MS Windows. Ihned po vybalení se dozvíte, jak efektivní je Váš nový počítač.

  • zdarma s novým zařízením

Odstranění zbytečného software s novými počítači výrobci obvykle dodávají velké množství software na vyzkoušení. Takový  software často zbytečně běží na pozadí a  snižuje výkon, zatěžuje  RAM apod…   Pro hráče je to však nežádoucí, proto odinstalujeme  zbytečné programy (bloatware). Vyčistíme operační systém,  odstraníme všechny programy, jejichž užitečnost je zanedbatelná nebo žádná, aktualizujeme ovladače. Dostanete tak aktuální systém  připravený k provozu ihned po rozbalení.

  • zdarma s novým zařízením

 Instalace vybraných her chcete si vychutnat hraní?  V počítačích od Gameware.cz  můžete hrát téměř ihned po rozbalení, namísto čekání na stažení „Vašeho“  titulu a jeho aktualizaci. Okamžitě můžete spustit hru např. : League of Legends, World of Tanks, Heroes of the Storm. . .  Každý z těchto populárních titulů na Vaši žádost  nainstalujeme  a aktualizujeme v počítači. Takže ihned po rozbalení počítače, můžete začít soutěžit s ostatními hráči z celého světa. Musíte jen aktivovat Váš online účet.

  • zdarma s novým zařízením

 

Doplňkové zpoplatněné služby :GameFirst-II

Můžeme nahradit standardní teplovodivou pastu z výroby, pastou určenou pro všechny moderní procesory a grafické čipy, vytvořit recovery systém  na USB flash disk . Dále nabízíme možnost rozšíření záruky na vadné body na obrazovce (tj. záruku 0 špatných pixelů).

 USB flash disk pro zotavení vytvoříme RECOVERY USB disk, jelikož všichni víme, jak snadno se může operační systém poškodit. Obnovení takto poškozeného systému do původního stavu, bude pro Vás velmi snadné a úšetří spoustu času.

  • 649 Kč

Výměna termální pastydobré chlazení ,je jedním z klíčových požadavků pro hráče. Jedním z mála je nenápadná, často podceňováná věc – teplovodivá pasta. Jejím úkolem je vytvořit co nejlepší odvod tepla z CPU nebo GPU  do chladiče umístěného za ním.  Na Vaši žádost, můžeme změnit standard za vysoce výkonnou teplovodivou pastu, kterou oceníte zejména při  přetaktování . Rozdíl v teplotě, může být  až několik stupňů!

  • 449 Kč

 

Záruka 0 vadných pixelů – oproti standardní záruce, která garantuje  určité povolené procento vadných pixelů jako důvod k reklamaci, mužete zvolit nulovou toleranci. Každý přenosný počítač, nebo  zařízení All-in-One, před odesláním zkontrolujeme na přítomnost tzv. špatných pixelů. Nabízíme mimořádnou doplňkovou službu, která Vás ochrání proti vadným pixelům, po dobu tří měsíců, 12 nebo 24 měsíců  od zakoupení. Vadný  pixel ve středu obrazovky je velmi nepříjemný, zejména během intenzivního hraní. Ačkoli veškeré zařízení je kontrolováno, vadný pixel se může objevit i po dlouhé době používání. To je důvod, proč nabízíme speciální balíčky záruční ochrany proti vadným pixelům :

Koupí některou z těchto služeb, si můžete  být jisti, že i jeden špatný pixel bude považována za důvod k opravě. Výměna displeje je jedna z nákladných oprav notebooku.

0 vadných pixelů………záruka  3 měsíce  . . . . . . . . . . 390,- Kč

0 vadných pixelů……… záruka  12 měsíců . . . . . . . . 1885,- Kč

0 vadných pixelů……… záruka  24 měsíců . . . . . . . . 3185,- Kč

wallpaper

 Hraní je fenomén doby a vy potřebujete to správné vybavení . . .